Wishlist
0 Coș

Nu ai niciun produs în coș.

Transport în 72 de ore

Cariere – Timisoara

2 JOBURI DISPONIBILE

Descrierea Jobului: Beauty Adviser

Candidatul Ideal: Căutăm o persoană comunicativă, dinamică, pasionată de beauty și skin-care.

Abilități Cheie:

  • Abilități excelente de comunicare
  • Învățarea și cunoașterea gamei întregi de produse
  • Consilierea clienților în alegerea produselor potrivite nevoilor lor

Descrierea Jobului:

Viitorul nostru coleg/ă va trebui să:

  • Întâmpine clienții cu o abordare primitoare
  • Identifice nevoile sau obiectivele clientului
  • Asiste clienții pe tot parcursul procesului de vânzare cu scopul de a le oferi cele mai potrivite soluții
  • Oferi informații utile și recomandări despre produse și prețuri
  • Fie punctual/ă și dedicat/ă, respectând întocmai regulile companiei
  • Fie familiarizat/ă cu efectuarea plăților cash, prin card bancar și utilizarea programului de gestiune;
  • Orar de munca la alegere: 1 zi cu 1 zi sau 2 cu 2 (program mall);

Beneficii:

  • Salariu motivant, raportat la nivelul actual al pieței;
  • Mediu de lucru tânăr și vibrant;
  • Training de specialitate;
  • Produse la alagere lunar.

Descrierea Companiei:

Conceptul Be Well Store s-a născut din dorința de a oferi oamenilor frumusețe exterioară și interioară într-un mod natural, dar și de a proteja mediul înconjurător prin folosirea produselor naturale, biodegradabile și reciclabile. În spatele acestui concept stau ani de zile de experimentare și utilizare a produselor naturale, atât alimentare, cât și non-alimentare. Dorim ca în fiecare zi să aducem o schimbare în bine în viața clienților noștri. Vrem să inspirăm cât mai multe persoane să trăiască sănătos, pentru a ne bucura cu toții de o viață plăcută, activă și îndelungată.

Dacă crezi că ești potrivit/ă pentru acest rol, ne-ar plăcea să auzim de la tine! Alătură-te nouă în a face un impact pozitiv în industria de frumusețe și wellness.

Cariere

    GDPR | Termeni și condiții | Politica de confidențialitate

    Închide Coșul tău
    Nu aveți niciun produs în coș.
    Puncte